Padangų katalogas

Gamintojas:
Modelis:
Plotis:
Aukštis:
Skersmuo:
Tipas:

Ratlankių katalogas

Gamintojas:
Modelis:
Skersmuo:

Pasiūlymai jūsų automobiliui

Parašykite mums ir mes per
3 dienas Jums atsakysime.
Rašyti

Parduotuvė

Pas mus galite įsigyti įvairių eksploatacijos ir priežiūros priemonių savo automobiliui tiek žiemos tiek ir vasaros sezonams. Čia Jūs rasite aušinimo skystį, langų apiplovimo skysčius, priedus kurui, variklio sistemų ploviklius, padangų sandariklį, purškiamą tepalą, įvairių rūšių polirolius, autošampūnus, salonų priežiūros priemones ir daugelį kitų priemonių būtinų Jūsų automobiliui.

Jums reikia ratlankių gaubtų? Valytuvų? Avarinio ženklo? Keltuvo? Gesintuvo? Rakto ratui prisukti? Manometro? Užvedimo laidų? O gal tiesiog norite gaivaus kvapo automobilio salone? Būtinai apsilankykite - čia rasite viską.

 

 

 

Bijote prarasti savo automobilio ratus? Jei taip, galite išsirinkti itališkus, vokiškus ar net amerikietiškus apsauginius ratų varžtus ar veržles.

Pas mus taip pat įsigysite standartinius ir nestandartinius varžtus ir veržles ratams prisukti, ratlankių danglelius, įvairių modelių guminius ir metalinius ventilius ir visus kitus ratų aksesuarus.

 

 

Automobilis neužsikuria? Galbūt paseno akumuliatorius? Pasiūlysime BOSCH firmos patikimą, kokybišką ir ilgaamžį akumuliatorių tinkantį būtent Jūsų automobiliui.

Susidėvėjo kilimėliai? Parinksime naujus guminius arba specialiai Jums pagaminsime iš pasirinktos medžiagos tiksliai atitinkančius Jūsų automobilio salono formą.